review_subpage_headline

Hodnocení
Funkce
Důvěryhodnost
Bezpečnost
Uživatelské prostředí
Support

Přehled:

Jste spokojeni se svým vztahem? Hledáte další vzrušení v každodenním životě? Pokud ano, tato stránka Vám pomůže najít to, co vás zajímá. Ashley Madison se zaměřuje především na české muže a ženy, kteří již jsou ve vztazích, ale z nějakého důvodu jsou nešťastní. Portál se prezentuje jako alternativa k rozvodu, na níž se můžete s někým diskrétně setkat, aniž byste museli ničit svůj stávající vztah. Ashley madison je považován za nejlepší portál na zprostředkování nevěry na seznamovacím trhu.

Navštivte Ashley Madison

uživatelská přívětivost a bezpečnost:

Ashley Madison je strukturován tak, aby svým členům zajistil co největší bezpečnost a anonymitu. Díky tomu máte možnost skrýt svou tvář na fotografiích a do značné míry sám zvolit, kolik informací o vás můžou ostatní vidět. Vzhledem ke svému zaměření klade malý důraz na sladění osobnosti, o to více se ale soustředí na fyzickou stránku, sexuální preference a zájmy. Registrace je zdarma, pro plné využití všech funkcí všetně posílání zpráv je nutno si koupit kredity.

Ceny:

Ashley Madison nabízí různé sazby pro muže a pro ženy. za zakoupené kredity můžete provádět miniplatby za konkrétní aktivity, které na portálu děláte.

Počet kreditů Cena za kredit Celková cena Ušetříte*
100 kreditů 9,90 Kč 999 Kč
500 kreditů 6 Kč 2999 Kč 39 %
1000 kreditů 5 Kč 4990 Kč 50 %

*Ušetříte v porovnání s cenou za 100 kreditů.

Navštivte Ashley Madison